SK | EN
 

Novinky - Zákazková 3D tlač TVAR

 

bones home rot2 1
Objavte MoCap

Každý fyzický objekt z 3D tlačiarne má svoj virtuálny základ a musel byť najprv vytvorený ako digitálny 3D model. Tieto naše bohaté skúsenosti s tvrobou digitálnych modelov sme preniesli aj do našej novej služby, ktorá je zameraná na čisto virtuálny a digitálny svet – MoCap.

Čítať ďalej
pokovovanie vytlacku tvaroch
3D tlač a pokovovanie plastov

Pokovovanie plastov je veľmi populárny proces zušľachťovania hlavne pri vstrekovaných plastových dieloch. V súčasnosti je možné využiť jeho výhody aj pri 3D tlačených dieloch. Proces vákuového pokovovania má nie len estetický efekt, ale zvyšuje aj povrchovú odolnosť výtlačkov.

Čítať ďalej
velkoformatova 3d tlac model pluc 3
Veľkoformátová 3D tlač (veľkoobjemová)

Nie je žiadnym prekvapením, že 3D tlač sa využíva na výrobu čoraz rozmernejších objektov. Osvedčila sa pri malých a stredných veľkostiach, preto vidíme stúpajúci trend, nie len vo vyrobenom množstve (sériová výroba) ale aj veľkosti (veľkoformátová).

Čítať ďalej
montazne pripravky 3d tlac tvaroch 04 620x413
Montážne prípravky pre priemysel

Vizuálne príťažlivé veci ako figúrky alebo makety robia 3D tlači vynikajúci marketing. Existuje však mnoho oblastí, či už priemyslu alebo medicíny, ktoré nie sú na prvý pohľad také pútavé, no technológia 3d tlače ich podstatným spôsobom zmenila.

Čítať ďalej
benjamin button product 0 e1509231215185
Ako sa rodil Benjamin Button

Keď vyvíjate produkt, vytvárate si k nemu vzťah. Nie je to jednoduchá cesta a neexistuje jasný návod – ale ak na konci vidíte výsledok, ktorý zaujme širšie publikum, je to skvelý pocit. Nedávno sme mali možnosť zažiť tento scenár pri startupe Benjamin Button.

Čítať ďalej
seriova vyroba tvaroch 3d tlac 4
3D tlač a sériová výroba

Jednou z našich hlavných činností ja aj sériová výroba 3D tlačou. Dnes 3D tlač nie len nástroj na prototypovanie ale plnohodnotným výrobným nástrojom.

Čítať ďalej
telekomsk 3d tlac tvar tvaroch 3d printing 5
3D tlač vianočných figúrok z reklamy

Na sklonku roku 2016 sa nám vydarila spolupráca na veľmi zaujímavom projekte pre reklamnú agentúru MUW Saatchi & Saatchi a jedného z ich klientov. Zadanie znelo jasne. Zhmotniť figúrky pre vianočnú reklamnú kampaň slovenského mobilného operátora Telekom.

Čítať ďalej